Biesiady

Chata grillowa

W stylowej zadaszonej altanie wyposażonej w ławy i stoły drewniane oraz duże palenisko przygotujemy dla Państwa wyśmienite jedzenie a także zapewnimy profesjonalną obsługę

Relaks w altanie

Przygotowując dla Państwa biesiady łączymy rodzinną pasję, tradycję, zapał i nowoczesność. U nas każdego dnia możesz smakować wyśmienitych specjałów z grilla opalanego drewnem w miłej atmosferze i w spokojnej okolicy nieopodal Sandomierza z widokiem na góry Pieprzowe.

BBQ i grill

Potrawy, które serwujemy naszym gościom są efektem starań naszych pracowników ich talentu i fantazji, ale również tradycji i smaków staropolskiego jadła. Aranżacja wnętrza przestronnej altany klimatycznej oraz świetna obsługa czyni nasz lokal idealnym miejscem na spotkanie zorganizowanych grup osób prywatnych, jak i z zakładów pracy firm i instytucji.

Spotkania integracyjne

Biesiadę umili muzyka mechaniczna z płyt CD lub na życzenie istniej możliwość wynajęcia DJ-a, a w chłodne dni goście ogrzeją się przy stylowym palenisku. Możemy zaproponować gotowy zestaw biesiadny, który możemy wzbogacić o słodkości lub inne dodatki na życzenie klienta.