Imprezy okolicznościowe

KOMUNIE, CHRZCINY, URODZINY,

Co roku w życiu Państwa zdarzają się okazję do wspólnego ucztowania. Są to mniejsze i większe okazje. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół czy współpracowników zorganizowane przez Nas pozostanie w pamięci ucztujących gości. Chcąc jednak w pełni uczestniczyć w tych imprezach okolicznościowych zachęcamy aby trud ich przygotowań powierzyć osobom, które z przyjemnością i odpowiedzialnością przejmą od Państwa wszystkie zadania.

Zapraszamy do kontaktu, poznaj wolne terminy i nasze propozycje menu

Małgorzata Kępa

509-310-097

rezerwacja@podpieprzówkami.pl

Relaks w altanie

Przygotowując dla Państwa biesiady łączymy rodzinną pasję, tradycję, zapał i nowoczesność. U nas każdego dnia możesz smakować wyśmienitych specjałów z grilla opalanego drewnem w miłej atmosferze i w spokojnej okolicy nieopodal Sandomierza z widokiem na Góry Pieprzowe.

BBQ i grill

Potrawy, które serwujemy naszym gościom są efektem starań naszych pracowników ich talentu i fantazji, ale również tradycji i smaków staropolskiego jadła. Aranżacja wnętrza przestronnej altany klimatycznej oraz świetna obsługa czyni nasz lokal idealnym miejscem na spotkanie zorganizowanych grup osób prywatnych, jak i z zakładów pracy firm i instytucji.

Spotkania integracyjne

Potrawy, które serwujemy gościom są efektem starań naszych pracowników ich talentu i fantazji, ale również tradycji . Potrawy przygotowujemy na świeżo, z produktów najwyższej jakości, bez sztucznych konserwantów czy sztucznych barwników, wykorzystując tylko naturalne składniki. Zaopatrujemy się codziennie w świeże mięso, pieczywo owoce i warzywa. Nasze dania są smaczne i efektowne. Możemy zaproponować gotowy zestaw, którego możemy wzbogacić lub ustalić zestaw menu wg życzenia klienta.