Biznes

Wszystko co niezbędne na konferencję

Sale konferencyjne w Rezydencji Pod Pieprzówkami to gwarancja udanego spotkania i wspomnień, które będą towarzyszyć uczestnikom przez lata. Warto bowiem przenieść ważne rozmowy do miejsca, które potrafi nakłonić do kreatywnego myślenia, wyciszyć i zapewnić uczestnikom wygodę oraz szereg atrakcji po udanym spotkaniu.

Szkolenia

Posiadamy trzy klimatyzowane sale, nowoczesne i funkcjonalne, przeznaczone dla grup od 15 do 150 osób. Sale te są doskonale przystosowane do organizacji szkoleń, konferencji, imprez firmowych, bankietów oraz innych uroczystości.

Spotkania integracyjne

Organizacja konferencji wymaga doskonałego zaplecza- zarówno pod względem technologicznym, jak i gastronomicznym. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Gości oferujemy też możliwość zorganizowania grupowych spotkań integracyjnych. Uroczyste lub kameralne spotkania biznesowe,integracja całego zespołu, grill firmowy. W zależności od charakteru spotkania, jego uczestnikom możemy zapewnić:

  • kompleksowe zaplecze gastronomiczne i noclegowe
  • możliwość organizacji zabawy tanecznej,
  • wspólnego grilla w Chacie Grillowej
  • niezapomniany klimat w estetycznie wyposażonych wnętrzach.

Pakiet biznesowy

Uczestnikom szkoleń i konferencji zapewniamy przerwy kawowe i serwujemy wyśmienite lunche. Zachęcamy delegowanych pracowników do skorzystania z pakietu noclegu wraz ze śniadaniem i obiadokolacją w atrakcyjnej cenie. Pyszne, domowe potrawy oraz relaks i nocleg w zacisznym miejscu, dostęp do WiFi oraz bezpieczny parking to wszystko co potrzebne jest do wypoczynku i regeneracji sił do dalszej pracy.

Noclegi biznesowe

pokoje o podwyższonym standardzie

Sale konferencyjne

wyposażone w niezbędny sprzęt

Chata grillowa

miejsce klimatycznej zabawy