Biznes

Wszystko co niezbędne na konferencję

Ponad 100 miejsc w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, WIFI oraz tv. Trzy sale wielofunkcyjne przystosowane do organizacji szkoleń, narad czy konferencji. Sale są wyposażone w projektory multimedialne, ekrany lub Tv, oraz darmowy dostęp do WiFi. Przestronny, ogrodzony parking zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów. Chata grillowa na wieczorne kolację i wspólne biesiady z muzyką

Szkolenia

Szkolenia i konferencje w sali szkoleniowej na ok. 30 osób, wyposażonej w rzutnik i flipchart. Możliwość zamówienia serwisu kawowego oraz lunchu, jak również kolacji i noclegu.

Spotkania integracyjne

Firmowe spotkania integracyjne to ważne momenty w każdym zakładzie pracy. Przygotujemy je dla Państwa z dużą starannością i wg życzenia w sali restauracyjnej lub klimatycznej altanie grillowej z możliwością tańców, grillowania i dobrej zabawy. Zapewniamy doskonałe menu, miłą rodzinna atmosferę i niezapomniane wrażenia.


Pakiet biznesowy

Zachęcamy delegowanych pracowników do skorzystania z pakietu noclegu wraz ze śniadaniem i obiadokolacją w atrakcyjnej cenie (cena umowna w zależności od długości pobytu) Pyszne, domowe potrawy oraz relaks i nocleg w zacisznym miejscu , dostęp do WiFi oraz bezpieczny parking to wszystko co potrzebne jest do wypoczynku i regeneracji sił do dalszej pracy.