Noclegi Pod Pieprzówkami

Stylowe i komfortowe pokoje

Dysponujemy 70 miejscami w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych z łazienkami. Od roku 2019 oddana została do użytku nowa część noclegowa z 10 pokojami o podwyższonym standardzie. W całym obiekcie dostępna jest bezprzewodowa sieć Wi-Fi. Każdy pokój wyposażony jest w TV. Oferujemy również pokoje małżeńskie oraz pokoje rodzinne. Istnieje możliwość skorzystania z ogólnodostępnego dla gości aneksu kuchennego, który znajduje się na jednym z pięter.

Pokoje Rezydencji Pod Pieprzówkami

Pokoje w Rezydencji są nowocześnie urządzone, kolory wnętrza są stonowane a łóżka odpowiednio wygodne.

Podwyższony standard pokoi pozwoli na wypoczynek nawet najbardziej wymagającym gościom.

1-osobowy

Pokój 1-osobowy o podwyższonym standardzie z jednym łóżkiem, z łazienką z natryskiem.Na wyposażeniu telewizor , Wi-Fi, suszarka do włosów, ręczniki, zestaw powitalny z kawą i herbatą.

2-osobowy

Pokój 2-osobowy o podwyższonym standardzie z pojedynczymi łóżkami, z łazienką z natryskiem. Na wyposażeniu telewizor , Wi-Fi, suszarka do włosów, ręczniki, zestaw powitalny z kawą i herbatą.

Double

Pokój 2-osobowy o podwyższonym standardzie z jednym łóżkiem małżeńskim, z łazienką z natryskiem. Na wyposażeniu telewizor , Wi-Fi, suszarka do włosów, ręczniki, zestaw powitalny z kawą i herbatą.

Pokoje po Pensjonacie, zostały w większej części odnowione.

Zmieniamy się dla Was! Serdecznie zapraszamy

Pokój
1-osobowy

Pokój 1-osobowy z jednym łóżkiem małżeńskim, z łazienką z natryskiem. Na wyposażeniu telewizor , Wi-Fi, suszarka do włosów, ręczniki, zestaw powitalny z kawą i herbatą.

Pokój
2-osobowy Superior

Pokój 2 -osobowy o podwyższonym standardzie z łóżkiem małżeńskim, z łazienką z natryskiem. Na wyposażeniu telewizor , Wi-Fi, suszarka do włosów, ręczniki, zestaw powitalny z kawą i herbatą.

Pokój 3-osobowy

Pokój 3-osobowy z pojedynczymi łóżkami, z łazienką z natryskiem. Na wyposażeniu telewizor , Wi-Fi, suszarka, ręczniki.

Pokój 4-osobowy

Pokój 4-osobowy z pojedynczymi łóżkami, z łazienką z natryskiem. Na wyposażeniu telewizor , Wi-Fi, suszarka zestaw powitalny z kawą i herbatą.

Pokój rodzinny

Pokój dla rodziny z pojedynczymi łóżkami, z łazienką z natryskiem.
Na wyposażeniu telewizor , Wi-Fi, suszarka do włosów, ręczniki.

Pokój 3 osobowy Delux

Pokój z 3 pojedynczymi łóżkami lub 1 dużym łóżkiem i 2 pojedynczymi łóżkami, łazienka z natryskiem. Na wyposażeniu telewizor, Wi-Fi, suszarka, ręczniki, zestaw powitalny z kawa i herbatą.

Zadzwoń po ofertę dla siebie

509 310 097

Chcecie o coś zapytać?

Zapraszamy do kontaktu

Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania a także przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Zapraszamy do składania rezerwacji – rezerwacja@podpieprzowkami.pl lub telefonicznie 509 310 097 lub 15 836 12 36


Jestem zainteresowany